Profil

Volám sa Daniel Hančík. Mám 31 rokov a pochádzam z okolia Bytče. Automobilizmus, ako taký, je popretkávaný celým mojím životom. Od roku 2013 som pôsobil ako predajca nových vozidiel značky Mercedes-Benz a Jeep.
Zároveň som v tomto období vytvoril projekt Dano&AMG, v ktorom som zjednotil viac ako 10.000 fanúšikov AMG Mercedesov nielen po celom Slovensku. Bol som jeden z tých, ktorý vytváral a vytvára povedomie o tejto značke.

Po necelých piatich rokoch som prijal ponuku od spoločnosti MD-Bavaria Žilina, najlepšieho  a jedného z najsilnejších dílerov značky BMW na celom Slovensku. Aktuálne pôsobím, okrem iného na sales oddelení BMW Premium Selection a jazdených vozidiel.

Taktiež som spoluorganizátor dvoch ročníkov stretnutia milovníkov automobilov „MilujemAutá Festival“, ktoré sa konali v rokoch 2014 a 2015. V roku 2016 som založil a oživil Autoklub Žilina, ktorý bol založený v Žiline v roku 1927. Ako predseda spomínaného klubu sme s členmi zorganizovali aj prvý ročník stretnutia milovníkov historických vozidiel. O rok neskôr prebehol druhý ročník už pod názvom „Zabudnuté volanty“.

K tomu som napísal desiatky článkov, z ktorých niektoré vyšli napríklad v časopise Veterán SK, či v regionálnych žilinských novinách. Tvoríme videá a vytvoril som stovky príspevkov pre môj facebook či Instagram.

Robím to, čo ma baví, milujem autá a ty máš teraz možnosť prečítať si kúsok z toho.
Ak ťa čokoľvek zaujíma, máš otázku, kontaktuj ma.
daniel.hancik@gmail.com